Foam-lok 500 Retrofit

FOAM-LOK™ 500 Retrofit - vstřikovaná pěna Vstřikovaná – litá pěna umožňuje díky speciálnímu způsobu aplikace izolovat těžce dostupná místa (i jinak nedostupné dutiny apod.) a vyplňovat prostor ve stavební konstrukci. Vstřikování izolační pěny (Injection Foam Insulation) nebo též izolace nástřikem pěny na konkrétní místo, do konkrétních dutin (Pour-in-Place Foam Insulation), představuje naprosto unikátní technologii nevyžadující demontáž stávajících stavebních konstrukcí – pěna se aplikuje pomocí malého otvoru, po vyplnění/izolovaní daného místa se malý otvor vyplní. Toto zapravení je vždy otázkou několika málo minut – nevyžaduje dodatkové stavební úpravy a jiné zásahy do stávající konstrukce domu.

Výhody vstřikované izolační pěny FOAM-LOK™500 Retrofit

  • - aplikuje se do stávajících stavebních konstrukcí bez nutnosti demontáže stavebních prvku!
  • - ekologicky šetrná
  • - výborná redukce hluku
  • - výborná hodnota tepelného odporu
  • - nestahuje se a nesedimentuje
  • - žádná tepelná degradace


lok

Aplikace vstřikované izolační pěny FOAM-LOK™500  Retrofit

Izolační pěna FOAM-LOK™500 Retrofit se vstřikuje malými otvory vyvrtanými do vnitřního či vnějšího pláště budovy či přímo do dutých míst. Izolační pěna FOAM-LOK™500 Retrofit je vyvinuta speciálně k zateplení stávajících stavebních konstrukcí  tak, aby svoji expanzí neroztrhla či jinak neponičila místo v jehož rámci je aplikovaná - nedochází k vyboulení nebo pnutí, roztržení sádrokartonových příček apod. Pěna se v kapalném stavu aplikuje malým vyvrtaným otvorem ve zdi, „proteče" dutinou, v níž začne reagovat a zcela vyplní její obsah.

Vstřikovaná izolační pěna je skvělým doplňkem nástřiku standardní izolační pěny, jelikož ji lze aplikovat i do míst, v nichž nelze provádět klasický nástřik. Vstřikovaná izolační pěna FOAM-LOK™500 Retrofit je ideální jako dodatečné zateplení, kdy je zapotřebí izolovat části objektu, ale není možné odstranit stávající obložení interiérových nebo externích zdí (např. izolace okalových domů).


lok

studie